En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

osmann Niye diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında ayrıksı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök karınerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun suretünden amaliyat oldum peki ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

hüseyin Hocam s.a gövde apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin muhtevainde diş eti olduğu dâhilin oraya eritici ilaç koydu suratim şsorunti antibiyotik kullanıversiyon bu terapi kaç günde geçer…?

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde deniz bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Mütehassıs doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış olduğunuz bu muamele son paye sakatlıktır. Dişinize (Dişetinize) iğne yahut diğer bir gövde mağriprmanız mevcut problemlerın üzerine özge problemlerı da eklemenizden diğer bir yarar katkısızlamayacaktır.

Mahir hekim He balkılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzumlu fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize servurunuz.

Bilirkişi doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç öteki bölgelerin jurnal olarak bakımı yapmaya devam ediniz.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi baştan sona karsiladigindan sakıncasız degilim. Bu durumda kendi kendime sağaltma icin önerilerinizi paylasirsaniz cok memnun olurum. tesekkürler

Spesiyalist doktor Ehliyetsiz ve eksik meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Bitirmek fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine dar meydana getirilen diş hizmetı bakterilen bölgede read the article üremesi sinein elverişli bir zemin hazırlar.

İrem Doktor komutan merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik çarelar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken iki canlı olduğumu öğrendim.

murat altun Selam hocam çürük olan (nimsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında hatun doktorum dışımi çıkardı ancak 2kök sinuse birçoktığını söyledi .

kemal hekime azca önce saksıvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi farklı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin beraberinde küçük bir şsorunlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu tavır önemli mi ?

bekir selam hocam benim dişimbunca fena dertyor balkının palyatif olarak geçmesi midein ne yapmalıyım

hilal dişime ortalama bir sene önce hat tedavisi dokumaldı ancak aradan iki kamer geçmeden o dişimde bir kırılma evet ve dişimin içi oyuk kabil başüstüne ziftlenmek yediğim çağ çiğneme esnasında balkıma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Uzman doktor Bir kaç ruz sabredin şayet dertlarınız devam ederse doktorunuza yeni baştan çıbanvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *